ACM-21-161M-T ABRACON
  • More about ACM-21-161M-T ABRACON
    ACM-21-161M-T ABRACON
    ACM-21-161M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM-21-161M-T is described as CMC 330MA 2LN 160 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM