ACHL-32.768MHZ-EK ABRACON
  • Part Number: ACHL-32.768MHZ-EK
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 32.768MHZ HCMOS TTL PC
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ACHL-32.768MHZ-EK ABRACON
    ACHL-32.768MHZ-EK ABRACON
    ACHL-32.768MHZ-EK is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ACHL-32.768MHZ-EK is described as OSC XO 32.768MHZ HCMOS TTL PC. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM