ACHL-3.6864MHZ-EK ABRACON
  • Part Number: ACHL-3.6864MHZ-EK
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL PC
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 1,146
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACHL-3.6864MHZ-EK ABRACON
    ACHL-3.6864MHZ-EK ABRACON
    ACHL-3.6864MHZ-EK is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ACHL-3.6864MHZ-EK is described as OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL PC. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    View
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA