ACHL-25.000MHZ-EK ABRACON
  • Available: 702
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACHL-25.000MHZ-EK ABRACON
    ACHL-25.000MHZ-EK ABRACON
    ACHL-25.000MHZ-EK is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ACHL-25.000MHZ-EK is described as OSC XO 25.000MHZ TTL PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR