ACHL-20.000MHZ-EK ABRACON
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACHL-20.000MHZ-EK ABRACON
    ACHL-20.000MHZ-EK ABRACON
    ACHL-20.000MHZ-EK is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ACHL-20.000MHZ-EK is described as OSC XO 20.000MHZ TTL PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK