ACHL-10.000MHZ-EK ABRACON
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACHL-10.000MHZ-EK ABRACON
    ACHL-10.000MHZ-EK ABRACON
    ACHL-10.000MHZ-EK is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ACHL-10.000MHZ-EK is described as OSC XO 10.000MHZ TTL PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE