ACH-50.000MHZ-EK ABRACON
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACH-50.000MHZ-EK ABRACON
    ACH-50.000MHZ-EK ABRACON
    ACH-50.000MHZ-EK is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ACH-50.000MHZ-EK is described as OSC XO 50.000MHZ TTL PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE