ACH-24.576MHZ-EK ABRACON
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACH-24.576MHZ-EK ABRACON
    ACH-24.576MHZ-EK ABRACON
    ACH-24.576MHZ-EK is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ACH-24.576MHZ-EK is described as OSC XO 24.576MHZ HCMOS TTL PC. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS