ABLNO-V-80.000MHZ-T2 ABRACON
  • Part Number: ABLNO-V-80.000MHZ-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC VCXO 80.000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 1,606
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ABLNO-V-80.000MHZ-T2 ABRACON
    ABLNO-V-80.000MHZ-T2 ABRACON
    ABLNO-V-80.000MHZ-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ABLNO-V-80.000MHZ-T2 is described as OSC VCXO 80.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A