TS3N225TWS8 ABB
  • Part Number: TS3N225TWS8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 225A/600V, Thermal-Magnetic, Open, W/O Lugs, 25KAIC@480VAC, W/ 24V Shunt Trip
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about TS3N225TWS8 ABB
    TS3N225TWS8 ABB
    TS3N225TWS8 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. TS3N225TWS8 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 225A/600V, Thermal-Magnetic, Open, W/O Lugs, 25KAIC@480VAC, W/ 24V Shunt Trip . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M