TS3N200TW ABB
  • Part Number: TS3N200TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 200A/480V, Thermal-Magnetic, Open, W/O Lugs, 25KAIC@480VAC
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about TS3N200TW ABB
    TS3N200TW ABB
    TS3N200TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. TS3N200TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 200A/480V, Thermal-Magnetic, Open, W/O Lugs, 25KAIC@480VAC . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM