TS3N070TW-2 ABB
  • Part Number: TS3N070TW-2
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 70A/600V, Thermal-Magnetic, Open, W/O Lugs, 25KAIC@480VAC
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about TS3N070TW-2 ABB
    TS3N070TW-2 ABB
    TS3N070TW-2 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. TS3N070TW-2 is described as Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 70A/600V, Thermal-Magnetic, Open, W/O Lugs, 25KAIC@480VAC . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK