TS3L015TW ABB
  • Part Number: TS3L015TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 15A/600V, 25KAIC@480VAC, Magnetic Trip Only, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about TS3L015TW ABB
    TS3L015TW ABB
    TS3L015TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. TS3L015TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 15A/600V, 25KAIC@480VAC, Magnetic Trip Only, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM