TS3L010MW ABB
  • Part Number: TS3L010MW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 10A/600V, 25KAIC@480VAC, Magnetic Trip Only, Does not Include Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about TS3L010MW ABB
    TS3L010MW ABB
    TS3L010MW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. TS3L010MW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 10A/600V, 25KAIC@480VAC, Magnetic Trip Only, Does not Include Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM