TS3H175TW ABB
  • Part Number: TS3H175TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 175A/480V, 50KAIC@480VAC, Thermal-Mag Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about TS3H175TW ABB
    TS3H175TW ABB
    TS3H175TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. TS3H175TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 175A/480V, 50KAIC@480VAC, Thermal-Mag Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA