TS3H050TW-2 ABB
  • Part Number: TS3H050TW-2
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 50A/600V, 50KAIC@480VAC, Thermal-Mag Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about TS3H050TW-2 ABB
    TS3H050TW-2 ABB
    TS3H050TW-2 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. TS3H050TW-2 is described as Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 50A/600V, 50KAIC@480VAC, Thermal-Mag Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK