TS3H020TW ABB
  • Part Number: TS3H020TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 20A/600V, 50KAIC@480VAC, Thermal-Mag Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about TS3H020TW ABB
    TS3H020TW ABB
    TS3H020TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. TS3H020TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 20A/600V, 50KAIC@480VAC, Thermal-Mag Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN