TS3H015TW-2 ABB
  • Part Number: TS3H015TW-2
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 15A/600V, 50KAIC@480VAC, Thermal-Mag Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about TS3H015TW-2 ABB
    TS3H015TW-2 ABB
    TS3H015TW-2 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. TS3H015TW-2 is described as Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 15A/600V, 50KAIC@480VAC, Thermal-Mag Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM