TF140DU-110 ABB
  • Part Number: TF140DU-110
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Overload Relay, 110 A, N.C 10 A, N.O 6 A, 690 V ac
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about TF140DU-110 ABB
    TF140DU-110 ABB
    TF140DU-110 is manufactured by ABB and is categorized in the Contactors category. TF140DU-110 is described as Overload Relay, 110 A, N.C 10 A, N.O 6 A, 690 V ac. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.