T5S400TL ABB
  • Part Number: T5S400TL
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 400A/600VAC, 35KAIC@480VAC, Includes Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T5S400TL ABB
    T5S400TL ABB
    T5S400TL is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T5S400TL is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 400A/600VAC, 35KAIC@480VAC, Includes Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH