T5NQ400CW-4A3S8 ABB
  • Part Number: T5NQ400CW-4A3S8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker 400A 4-P
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T5NQ400CW-4A3S8 ABB
    T5NQ400CW-4A3S8 ABB
    T5NQ400CW-4A3S8 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T5NQ400CW-4A3S8 is described as Product Description: Circuit Breaker 400A 4-P . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"