T5NQ400BWA3AU ABB
  • Part Number: T5NQ400BWA3AU
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker 400A 3-P LS/I Ul 100%
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T5NQ400BWA3AU ABB
    T5NQ400BWA3AU ABB
    T5NQ400BWA3AU is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T5NQ400BWA3AU is described as Product Description: Circuit Breaker 400A 3-P LS/I Ul 100% . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
  • Description
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED