T5N400TWAS4 ABB
  • Part Number: T5N400TWAS4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker 400A 3-P T/M As St
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T5N400TWAS4 ABB
    T5N400TWAS4 ABB
    T5N400TWAS4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T5N400TWAS4 is described as Product Description: Circuit Breaker 400A 3-P T/M As St . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM