T5N400TWA3U2 ABB
  • Part Number: T5N400TWA3U2
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker 400A 3-P T/M Ul As Uv
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T5N400TWA3U2 ABB
    T5N400TWA3U2 ABB
    T5N400TWA3U2 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T5N400TWA3U2 is described as Product Description: Circuit Breaker 400A 3-P T/M Ul As Uv . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK