T5N400TL-4 ABB
  • Part Number: T5N400TL-4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: CIRCUIT BREAKER, 4-P, 400A/600V 25KAIC@480V, FIXED THERMAL MAGNETIC INCL S TERMINAL LUGS
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T5N400TL-4 ABB
    T5N400TL-4 ABB
    T5N400TL-4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T5N400TL-4 is described as Product Description: CIRCUIT BREAKER, 4-P, 400A/600V 25KAIC@480V, FIXED THERMAL MAGNETIC INCL S TERMINAL LUGS . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE