T5N400TGFA ABB
  • Part Number: T5N400TGFA
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker 400A 3-P T/M Ul As 6L
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T5N400TGFA ABB
    T5N400TGFA ABB
    T5N400TGFA is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T5N400TGFA is described as Product Description: Circuit Breaker 400A 3-P T/M Ul As 6L . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE