T5N300BW-4 ABB
  • Part Number: T5N300BW-4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: CIRCUIT BREAKER, 4-P, 300A/600V 25KAIC@480V, LS/I TRIP UNIT LESS TERMINAL LUGS
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T5N300BW-4 ABB
    T5N300BW-4 ABB
    T5N300BW-4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T5N300BW-4 is described as Product Description: CIRCUIT BREAKER, 4-P, 300A/600V 25KAIC@480V, LS/I TRIP UNIT LESS TERMINAL LUGS . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM