T5H600BW-4 ABB
  • Part Number: T5H600BW-4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: CIRCUIT BREAKER, 4-P, 600A/600V ELECTORNIC TRIP, LS/I TRIP MODULE UL489 RATED, MOLDED CASE
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T5H600BW-4 ABB
    T5H600BW-4 ABB
    T5H600BW-4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T5H600BW-4 is described as Product Description: CIRCUIT BREAKER, 4-P, 600A/600V ELECTORNIC TRIP, LS/I TRIP MODULE UL489 RATED, MOLDED CASE . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM