T5H400BWA ABB
  • Part Number: T5H400BWA
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 400A/600V 65KAIC@480V, LS/I Trip Unit, Less Terminal Lugs, W/ Ftry Aux Installed
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T5H400BWA ABB
    T5H400BWA ABB
    T5H400BWA is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T5H400BWA is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 400A/600V 65KAIC@480V, LS/I Trip Unit, Less Terminal Lugs, W/ Ftry Aux Installed . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    View
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V