T5H300CW-4 ABB
  • Part Number: T5H300CW-4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: CIRCUIT BREAKER, 4-P, 300A/600V 65KAIC@480V, LSI TRIP UNIT LESS TERMINAL LUGS
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T5H300CW-4 ABB
    T5H300CW-4 ABB
    T5H300CW-4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T5H300CW-4 is described as Product Description: CIRCUIT BREAKER, 4-P, 300A/600V 65KAIC@480V, LSI TRIP UNIT LESS TERMINAL LUGS . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE