T4SQ150CW ABB
  • Part Number: T4SQ150CW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 35KIAC@480VAC, 100% UL Rated, LSI Electronic Trip
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4SQ150CW ABB
    T4SQ150CW ABB
    T4SQ150CW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4SQ150CW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 35KIAC@480VAC, 100% UL Rated, LSI Electronic Trip . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE