T4SQ150BWS2 ABB
  • Part Number: T4SQ150BWS2
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 35KAIC@480VAC, 100% UL Rated, LS/I Electronic Trip w/220-250VACDC Shunt
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4SQ150BWS2 ABB
    T4SQ150BWS2 ABB
    T4SQ150BWS2 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4SQ150BWS2 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 35KAIC@480VAC, 100% UL Rated, LS/I Electronic Trip w/220-250VACDC Shunt . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM