T4SQ050TWA ABB
  • Part Number: T4SQ050TWA
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker T4S 50A 3-P T/M Ul 100% As
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4SQ050TWA ABB
    T4SQ050TWA ABB
    T4SQ050TWA is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4SQ050TWA is described as Product Description: Circuit Breaker T4S 50A 3-P T/M Ul 100% As . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE