T4S250BWS4 ABB
  • Part Number: T4S250BWS4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker T4S 250A 3-P LS/I Ul St
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4S250BWS4 ABB
    T4S250BWS4 ABB
    T4S250BWS4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4S250BWS4 is described as Product Description: Circuit Breaker T4S 250A 3-P LS/I Ul St . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V