T4S200TW ABB
  • Part Number: T4S200TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 200A/600V, 35KAIC@480VAC, Fixed Thermal-Mag Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4S200TW ABB
    T4S200TW ABB
    T4S200TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4S200TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 200A/600V, 35KAIC@480VAC, Fixed Thermal-Mag Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG