T4S150EW ABB
  • Part Number: T4S150EW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 35KIAC@480VAC, LSIG Electronic Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4S150EW ABB
    T4S150EW ABB
    T4S150EW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4S150EW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 35KIAC@480VAC, LSIG Electronic Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F