T4S150E5W ABB
  • Part Number: T4S150E5W
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 35KAIC@480VAC, Instantaneous Trip (Mag Trip) Only, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4S150E5W ABB
    T4S150E5W ABB
    T4S150E5W is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4S150E5W is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 35KAIC@480VAC, Instantaneous Trip (Mag Trip) Only, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM