T4S150CW ABB
  • Part Number: T4S150CW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 35KAIC@480VAC, LSI Electronic Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4S150CW ABB
    T4S150CW ABB
    T4S150CW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4S150CW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 35KAIC@480VAC, LSI Electronic Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT