T4S150BWS4 ABB
  • Part Number: T4S150BWS4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 35KAIC@480VAC, LS/I Elect Trip, Less Lugs, w/120V Shunt
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4S150BWS4 ABB
    T4S150BWS4 ABB
    T4S150BWS4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4S150BWS4 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 35KAIC@480VAC, LS/I Elect Trip, Less Lugs, w/120V Shunt . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL