T4S100TW ABB
  • Part Number: T4S100TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 100A/600V, 35KAIC@480V, Fixed Thermal/Mag Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4S100TW ABB
    T4S100TW ABB
    T4S100TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4S100TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 100A/600V, 35KAIC@480V, Fixed Thermal/Mag Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM