T4S080TW ABB
  • Part Number: T4S080TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 80A/600V, 35KAIC@480VAC, Thermal-Magnetic Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4S080TW ABB
    T4S080TW ABB
    T4S080TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4S080TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 80A/600V, 35KAIC@480VAC, Thermal-Magnetic Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"