T4S050TW ABB
  • Part Number: T4S050TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 50A/600V, 35KAIC@480VAC, Thermal-Magnetic Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4S050TW ABB
    T4S050TW ABB
    T4S050TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4S050TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 50A/600V, 35KAIC@480VAC, Thermal-Magnetic Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK