T4S020TW ABB
  • Part Number: T4S020TW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 20A/600V 35KAIC@480V, Fixed Thermal/Mag Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4S020TW ABB
    T4S020TW ABB
    T4S020TW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4S020TW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 20A/600V 35KAIC@480V, Fixed Thermal/Mag Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM