T4NQ150CW ABB
  • Part Number: T4NQ150CW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 25KAIC@480VAC, 100% UL Rated, LSI Electronic Trip, Less Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4NQ150CW ABB
    T4NQ150CW ABB
    T4NQ150CW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4NQ150CW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 25KAIC@480VAC, 100% UL Rated, LSI Electronic Trip, Less Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM