T4N250TW-4 ABB
  • Part Number: T4N250TW-4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 250A/600V, 25KAIC@480VAC, Thermal-Magnetic Trip, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4N250TW-4 ABB
    T4N250TW-4 ABB
    T4N250TW-4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4N250TW-4 is described as Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 250A/600V, 25KAIC@480VAC, Thermal-Magnetic Trip, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V