T4N250E5WA3U4 ABB
  • Part Number: T4N250E5WA3U4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 250A/600V, 25KAIC@480VAC, Magnetic Trip Only, Less Lugs, MCP, w/Aux and UV Trip
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4N250E5WA3U4 ABB
    T4N250E5WA3U4 ABB
    T4N250E5WA3U4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4N250E5WA3U4 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 250A/600V, 25KAIC@480VAC, Magnetic Trip Only, Less Lugs, MCP, w/Aux and UV Trip . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ