T4N200TW-4U8 ABB
  • Part Number: T4N200TW-4U8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 200A/600VAC, 25KAIC@480VAC, Less Terminal Lugs, Fixed Thermal-Mag, Incl s U/V Trip
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4N200TW-4U8 ABB
    T4N200TW-4U8 ABB
    T4N200TW-4U8 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4N200TW-4U8 is described as Product Description: Circuit Breaker, 4-P, 200A/600VAC, 25KAIC@480VAC, Less Terminal Lugs, Fixed Thermal-Mag, Incl s U/V Trip . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"