T4N200TW-2 ABB
  • Part Number: T4N200TW-2
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 200A/600VAC, 25KAIC@480VAC, Less Terminal Lugs, Fixed Thermal-Mag Trip
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4N200TW-2 ABB
    T4N200TW-2 ABB
    T4N200TW-2 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4N200TW-2 is described as Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 200A/600VAC, 25KAIC@480VAC, Less Terminal Lugs, Fixed Thermal-Mag Trip . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM