T4N150TW-2 ABB
  • Part Number: T4N150TW-2
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 150A/600VAC, 25KAIC@480VAC, Less Terminal Lugs, Fixed Therml-Mag Trip Mechanism
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4N150TW-2 ABB
    T4N150TW-2 ABB
    T4N150TW-2 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4N150TW-2 is described as Product Description: Circuit Breaker, 2-P, 150A/600VAC, 25KAIC@480VAC, Less Terminal Lugs, Fixed Therml-Mag Trip Mechanism . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS