T4N150CW ABB
  • Part Number: T4N150CW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 25KAIC@480VAC, LSI Electronic Trip Mechanism, Less Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T4N150CW ABB
    T4N150CW ABB
    T4N150CW is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T4N150CW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 150A/600VAC, 25KAIC@480VAC, LSI Electronic Trip Mechanism, Less Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS